دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / لیست قیمت چرم مصنوعی براق درجه یک

لیست قیمت چرم مصنوعی براق درجه یک

لیست قیمت چرم مصنوعی براق درجه یک که در بازار به دست فروشندگان عزیز به عرضه رسانیده می شوند، معمولا با توجه به کیفیت آن تعین می شود.

چرم های مصنوعی دارای انواع گوناگونی می باشند که هر کدام از آنها در جای خاصی مانند، پوشاک، لوازم خانگی و…. کاربرد دارند.

چرم مصنوعی درجه یک براق یکی از انواع چرم های مصنوعی می باشد که در ایران زمین به علت علاقه خاصی که عموم مردم به آن ها دارند بسیار کاربردی می باشند.

نتیجه نهایی قالب لوازم هایی را که این چرم ها می پوشانند، بسیار زیبا و دلنشین است.

هزینه این چرم ها در صورت مرغوب بودنشان، به دلیل زیبایی و کیفیتی که دارند، کمی بیشتر از چرم های مصنوعی دیگری می باشد، که به دست تولید کنندگان گران قدر تولید می شوند.

لیست قیمت چرم مصنوعی براق درجه یک

دسته بندی چرم مصنوعی از نظر شکل ظاهری

دسته بندی چرم مصنوعی از نظر شکل ظاهریهم اکنون می خواهیم به مضوع دستخ بندی چرم مصنوعز از نظر شکل ظاهری و جنس داخلی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

چرم ها از لحاظ شکل ظاهری دارای انواع بسیار گوناگونی می باشند، که هر کدام از این نوع ها برای جای خاصی کاربرد دارند، در مجموع این انواع عبارت هستند از:

 • چرم مصنوعی منفذدار
 • چرم مصنوعی اکلیلی
 • چرم طرح دار
 • چرم مصنوعی اشبالت

چرم مصنوعی منفذدار: این چرم یک زیر مجموعه از مجموعه چرم های poly می باشد با این تفاوت که به دلیل منافذی که دارد، قابلیت تنفس را نیز دارا می باشد.

چرم های منفذدار خود دارای دو نوع متفاوت می باشد که این دو نوع عبارت هستند از: 

 • کروفوم: این چرم برای اولین با در ایالات متحده آمریکا در شهر به نام شیکاگو به نمایش گذاشته شد بفد ها در همه جای جهان تولید و یا صادر شد، این چرم از محبوبیت خاصی در بین عامه مردم جهان بر خوردار است، این چرم در لوازم های بسیار زیادی کاربرد دارد از جمله کفش، زین سوار کار مستحکم و….
 • چرم: نوع دیگر از چرم های منفذ دار می باشد، که از جنس چرم pvc می باشد که در ادامه به آن اشنا خواهید شد این چرم ها عمدتا یا پلاستیکی هستند یا پارچه ای و از فیبر تشکیل می شوند، چند مورد از کاربزد های اساسی این نوع از چرم ها عبارت هستند از:
 • استفاده در جلد کتاب ها
 • استفاده در جلد دوربین ها 
 • برای تولید پوشاک چرمی 
 • و….

         این چرم ها برای خودرو ها هم کار برد دارند اما چرم این است که به دلیل منافذی که دارند، جریان هوا را از خود عبور نمی دهند و سبب به وجود امدن عرق در صندکی های ماشین و…. می شوند.

چر مصنوعی اکلیلی: تنوع این چرم ها بسیار زیاد می باشد، این چرم نه تنها در رنگ، طرح و سطح براقی که دارد بسیار متنوع می باشد، بلکه دارای مقاومت و درخشندگی های گوناگونی هم می باشد، عمدتا رنگ های، طلایی، نقره ای، قزمز و ابی این چرم ها در بازارِ تولید و فروش بسیار زیاد می باشد و شما عزیزان می توانید به راحتی و بدون هیچ سختی ای آن را دریافت نمایید، کاربردی که این چرم در بین همه چرم های مصنوعی دارد بسیار زیاد تر است، چرم های اکلیلی هم برای پوشاک و کیف و کفش کارکرد دارند و هم برای ساخت مبل، صندلی و… مورد استفاده قرار می گیرند.

چرم مصنوعی طرح دار: نوع دیگری از چرم های مصنوعی از لحاظ شک ظاهری چرم مصنوعی طرح دار می باشد، این چرم ها عمدتا توسط دستگاه های بنام پلاتر طرح بندی می شوند، طرحی کا روی این چرم ها توسط دستگاه ها زده می شود معمولا طرح پوست ماری، طرح کروکدیل، طرح سنگ و…. می باشد.

که طرح پوست ماری دارای قیمت فروش کمتری نسبت به سایر چرم های از لحاظ شکل می باشد، برای تولید این چرم ها حتما باید فشار و حرارت بسیار بالا باشد.

چرم مصنوعی اشبالت: یکی از ویژگی های بسیار جالب چرم اشبالت این است که این چرم نتیجهِ ترکیب دو چرم طبیعی و غیر طبیعی می باشد، دور داشتن چرم اشبالت یکی دیگر از ویژگی های خوب آن است، دورویی این چرم موجب گردیده که از آن معمولا برای ساخت کیف، کفش و کار های دستی و هنری زیبا استفاده شود.

ضخامت این چرم حدودا بین ۵ تا ۸ میلی می باشد.

با شکل های گوناگون چرم های مصنوعی آشنا شدید، حال می خواهیم شما را با انواع چرم مصنوعی از لحاظ جنس آشنا کنیم.

به طور کلی چرم های مصنوعی دارای دو گروه کلی می باشند که هر کدام از این گروه ها برای خود زیر گروه هایی دارند، این دو گروه عبارت هستند از:

 • چرم مصنوعی poly 
 • چرم مصنوعی pvc

چرم مصنوعی poly به نسب چرم مصنوعی pvc نرم تر است، ولی چرم های نوع دوم از استحکام بیشتری بر خوردار می باشند.

کاربرد های چرم مصنوعی براق چیست؟

کاربرد های چرم مصنوعی براق چیست؟شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کاربرد چرم مصنوعی براق چیست؟

اگر می خواهید به سوالتان پاسخ داده شود با ما همراه باشید.

چرم های مصنوعی براق به دلیل زیبایی فراوانی که دارند، کاربرد های فراوانی را دارااند، که چند مورد از این کاربرد ها عبارت هستند از: 

 • در ساخت مبل
 • روکش ماشین ها
 • کیف و کفش
 • صندلی 
 • و…

نوع اکلیلی چرم ها یک نوع چرم براق محسوب می گردد که عامه مردم علاقه خاصی به آن دارند.

نحوه ساخت چرم مصنوعی چگونه است؟

نحوه ساخت چرم مصنوعی چگونه است؟همانطور که می دانید چرم طبیعی طی دباغی های بدست می آید، اما سوال مهم اینجاست که نحوه ساخت چرم مصنوعی چگونه است؟

همانطور که می دانید چرم های مصنوعی توسط دستگاه ها تولید می شود، یکی از بارز ترین روش های تولید چرم مصنوعی این است که ابتدا یک لایه روکش و یک لایه اسفنج بر روی پارچه ای قرار می گیرند و چرم مصنوعی تولید می شود که در این روش چرم نهایی بدست آمده شباهت بسیار زیادی به چرم طبیعی دارد.

این لایه های رو کش و اسفنج ها یا از جنس pvc اس یا از جنس poly.

آخرین قیمت چرم مصنوعی براق درجه یک

آخرین قیمت چرم مصنوعی براق درجه یکاخرین قیمت چرم مصنوعی براق به طور کلی وابسته به کیفیت و درجا بندی یک چرم است، طبیعتا هر چه کیفیت یک چرم درجه یک تر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد شد.

به طور کلی کیفیت چرم مصنوعی براق وابسته به دو عامل زیر می باشد:

 • کیفیت مواد 
 • تولید کننده

اگر مواد کیفی برای تولید یک چرم، درجه یک باشد و تولید کننده بداند که چرمی که قرار است تولید شود باید چقدر دما و یا چقدر حرارت ببیند تا نتیجه دهد، قطعا چرم نهایی چرم خوبی خواهد شد و تا مدتها قابل استفاده خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم مصنوعی ترمو با قیمت عالی

چرم ها محصولاتی هستند که به صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شوند، چرم های طبیعی دارای قیمت بالایی هستند، به همین دلیل تولید کنندگان مختلف، انواع گوناگونی از چرم ها

پاسخی بگذارید