دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / قیمت چرم مصنوعی با کیفیت صادراتی

قیمت چرم مصنوعی با کیفیت صادراتی

در بازار قیمت چرم مصنوعی  نوسان زیادی دارد و این نرخ بسته به کیفیت و مقدار چرم شما مشتریان متفاوت است. صادرات  این محصول از سود بسیار خوبی که دارد استفاده نموده و در نتیجه کسب و کار خوبی را راه اندازی نمایید.

امروزه درایران بازار چرم ایرانی رونق زیادی دارد.

قیمت چرم مصنوعی با کیفیت صادراتی

انواع چرم مصنوعی با کیفیت کدامند؟

انواع چرم مصنوعی با کیفیت کدامند؟ انواع گوناگونی از چرم امروزه در اختیار بشر قرار دارد. افراد بسیار زیادی اوقات خود را با تولید محصولات چرمی سپری می‌کنند. هیچ محصولی با یک قطعه چرم دست دوز  نمی تواند برابری کند.

چرم مصنوعی باکیفیت به نوعی چرم می گویند که تماماً از مواد مصنوعی تشکیل می‌شود. چرم مصنوعی باکیفیت شباهت بسیار زیادی به چرم اصل داشته و تفاوت این دو به سختی قابل تشخیص ودشوار است. از مزیت چرم مصنوعی باکیفیت این است که علاوه بر قیمت پایینی که دارد بسیار بادوام و محکم بوده و در مقابل پارگی و سائیدگی جراحات به خوبی مقاومت می‌کندوخراب نمی شود.

در زمان‌هایی که از پلاستیک‌ها ساخته شده، چرم‌های مصنوعی، معمولاً در پوشاک و پارچه‌ها استفاده می‌شود. چرم مصنوعی تحت عنوان نام‌های زیادی فروخته می‌شوند از جمله “چرم مصنوعی”، “چرم صنعتی”، “چرم غیر طبیعی”، “چرم PU” و …نام های این چرم هستند.

انواع چرم مصنوعی

چرم مصنوعی منفذدار:

 یک گروه از چرم‌های مصنوعی با قابلیت «تنفس» هستند که از یک پوشش پلاستیکی (معمولاً پلی اورتان) چرم جایگزین‌های ساخته شده از یک پوشش پلاستیکی (معمولاً پلی اورتان) در یک لایه پایه فیبر (معمولاً یک پلی استر)است چرم‌های مصنوعی منفذ دار می گویند.

کورفوم

اولین چرم مصنوعی منفذ دار کورفوم بدبخت دوپونت بود که در سال ۱۹۶۳ در نمایشگاه کفش شیکاگو معرفی شد.

کورفوم به قطعه مرکزی چرم مصنوعی منفذ دار در غرفه دوپونت در نمایشگاه جهان نیویورک در سال ۱۹۶۴ در شهر نیویورک بود. مزیت‌های اصلی آن نسبت به چرم طبیعی، شد محور DuPont غرفه در سال ۱۹۶۴ نمایشگاه جهانی نیویورک در شهر نیویورک است. آن مزیت عمده بیش چرم طبیعی دوام و پرداخت بسیار براق آن بود که بسادگی می‌توانست با یک لباس مرطوب تمیز شود. بدی‌های آن سختی آن بود که با پوشیدن کم نمی‌شد، و دوام آن و آن بالا براق پایان است که می‌تواند به راحتی تمیز با عدم قابلیت تنفس خوشایند، و اشتباه گرفتن راحت با محصولات غیر منفذ دار ارزان دیگر بود. دوپونت کورفوم را در مکان خود در هیکوری قدیم، تنسی، از سال ۱۹۶۴ تا سال ۱۹۷۱، تولید کرد. بعد از صرف میلیون‌ها دلار بازاریابی محصول به تولیدکنندگان کفش، دوپونت کورفوم را در سال ۱۹۷۱ از بازار بیرون کشید و حقوق آن را به یک شرکت در لهستان فروخت.

اکورفوم مروزه  همچنان در برخی محصولات، همچون زین سوارکاری محکم و … استفاده می‌شود. کفش‌های کورفوم همچنان در جاهای رسمی که کفش‌های براق قابل توجه اند، محبوب اند.

چرم صحافی جلد کتاب‌ها وهمچنین  دوربین‌های قرن ۲۰ ام مثال‌های خوبی از چرم هستند. انواع مختلفی از پوشاک‌های چرمی مثل پالتو وکیف وکفش و..  نیز، وجود دارد.

ویژگی های چرم مصنوعی با کیفیت و صادراتی

ویژگی های چرم مصنوعی با کیفیت و صادراتیشایان ذکر است که در بازارهای خرید و فروش چرم مصنوعی، درجه های کیفی گوناگونی از این چرم وجود دارد. چرم درجه ۱، ۲ و ۳٫

طبیعی است غالب تولیدی های اکسسوری چرم که محصولات پرفروشی از قبیل کیف و کفش تولید می کنند؛ چرم مصنوعی مرغوب و درجه یک می خواهند.

یک چرم مصنوعی درجه یک و با کیفیت، ویژگی های زیر را دارد:

دارای تنوع رنگی بالایی می باشد.

به راحتی دوخته شده و برش آسانی دارد.

در مقابل خراش مقاوم است.

به آسانی تمیز و تعمیر می گردد.

قیمت بسیار مقرون به صرفه با توجه به کیفیت قابل قبولش دارد.

از آنجا که چرم مصنوعی ایرانی کیفیت فوق العاده ای در مقایسه با نمونه های خارجی دارد، می توان شرایط ویژه صادراتی برای آن حتی در بازارهای خارجی را نیز تصور کرد.

اما بایستی وجود داشته باشد یک مرکز صادراتی چرم مصنوعی که بتواند با بهترین شکل ممکن، صادرات چرم مصنوعی را انجام دهد.

سایت رسمی صادرات چرم مصنوعی با کیفیت ایرانی، در نظر دارد با هدف رقابت با بازارهای جهانی، کیفیت ویژه چرم مصنوعی ایرانی را به همگان آشکار کند.

مصرف کنندگان چرم مصنوعی در ایران چه کسانی اند؟

مصرف کنندگان چرم مصنوعی در ایران چه کسانی اند؟امروزه در بازار دو نوع چرم موجود است، چرم مصنوعی و چرم طبیعی.

شاید موضوع اخلاقی در تولید چرم طبیعی و از همه مهم تر قیمت گران چرم طبیعی، کمی بازار فروش این چرم را کم فروغ تر نموده است.

در مقابل چرم مصنوعی با کیفیت تولید کارخانجات معتبر ایرانی، همیشه و در همه حال مشتریان خاص خود را دارد.

مشتریانی که غالبا تولید کننده انواع کیف چرم، کفش چرم، لباس چرم و غیره بوده اند.

کارخانجات تولید چرم مصنوعی ایرانی، انواع چرم مصنوعی زیر را در کالیته رنگی متنوع به دو صورت کیلویی و متری عرضه می دارند:

چرم مصنوعی ورنی

چرم مصنوعی اشبالت

چرم مصنوعی سوزنی

چرم مصنوعی شرانگ

لیست قیمت چرم مصنوعی درجه یک

لیست قیمت چرم مصنوعی درجه یک بنا به دلایل بسیار زیادی، می توان ادعا کرد که استفاده از انواع چرم مصنوعی، برای تولیدی های محصولات چرمی، انتخابی بهتر تلقی می گردد.

  لیست قیمت انواع چرم مصنوعی و کیفیت آنها، از مهم ترین فاکتورهایی هستند که مورد توجه مشتریان و خریداران قرار گرفته اند.

با توجه اینکه قیمت چرم مصنوعی طرح دار خیلی ارزان تر از یک چرم طبیعی است، می توانیم نرخ فروش بالایی را برای این چرم در نظر بگیریم.

اما وجود واسطه ها در بازار چرم مصنوعی می توان قیمتی خارج از حد تصور را برای مشتریان به ارمغان آورده باشد.

قیمت چرم مصنوعی طرح دار باکیفیت در سایت خرید آنلاین چرم مصنوعی، قیمت استثنایی می باشد، یعنی قیمتی کاملا رقابتی و مقرون به صرفه برای تمامی قشر خریداران!

مزیت چرم های مصنوعی طرح دار

در ابتدا باید گفت که هیچگاه تنوعی که در چرم مصنوعی وجود داشته در چرم طبیعی وجود ندارد.

طرح های چرم مصنوعی تقریبا نامحدود بوده و می توان آن را با هر رنگ دیگری ترکیب کرد.

چرم مصنوعی طرح دار انقلابی در صنعت چرم بود که باعث گردید توجه افراد از چرم طبیعی به سوی چرم مصنوعی جلب گردد.

این طرح ها به قدری متنوع بوده که می توان به ازای هر طرح کیف و کفش یک طرح چرم مصنوعی داشت.

شایان ذکر است که عمده مصرف کنندگان چرم مصنوعی طرح دار نیز بانوان هستند.

مصرف کننده چرم مصنوعی مدل طرح دار می تواند با پارچه هایی در هر طرح رقابت کند و از لحاظ زیبایی و دوام بسیار بیشتر از آنها باشد.

دامنه چرم مصنوعی طرح دار از طرح های سنتی تا مدرن ادامه دارد و می توان از آنها به هر منظوری استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم مصنوعی ترمو با قیمت عالی

چرم ها محصولاتی هستند که به صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شوند، چرم های طبیعی دارای قیمت بالایی هستند، به همین دلیل تولید کنندگان مختلف، انواع گوناگونی از چرم ها

پاسخی بگذارید