دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / فروشگاه بزرگ چرم مصنوعی لمه در انواع مختلف

فروشگاه بزرگ چرم مصنوعی لمه در انواع مختلف

چرم مصنوعی لمه یکی از انواع چرم های موجود در بازار است که در نمونه های مختلف برای تولید لوازم داخلی و پوشش محصولات مختلف از آن استفاده می شود. فروشگاه بزرگ چرم مصنوعی لمه این محصول را در انواع مختلفی از طرح و رنگ ها به مشتریان ارائه می دهد.

فروشگاه بزرگ چرم مصنوعی لمه در انواع مختلف

منظور از چرم مصنوعی لمه چیست؟

منظور از چرم مصنوعی لمه چیست؟

 منظور از چرم مصنوعی لمه چیست؟ چرم مصنوعی در واقع یک محصول تولید شده برای استفاده در محصولات مختلف می باشد.

چرم مصنوعی پارچه نمای و کاغذی شکل است. چرم مصنوعی از نظر ساختاری که دارد در دو نوع اصلی دسته بندی می شود:

  • چرم مصنوعی پلی اورتان
  • چرم مصنوعی پلی وینیل کلراید

چرم مصنوعی پلی اورتان و چرم مصنوعی وینیل در اولین مرحله تولید در ایالت متحده اختراع شدند. از این محصولات در اولین مرحله در تولید کفش و محصولاتی در داخل خودرو و اثاث و لوازم خانگی استفاده می شد. بعد از استفاده های گسترده از این نوع چرم شرکت های شیمیایی بسیار زیادی وارد کار شدند و توانستند انواع چرم مصنوعی پلی اورتان و پلی وینیل را تولید کنند.

چرم مصنوعی پلی اورتان و  پلی وینیل هر دو می توانند در صنعت لباس، تولید لوازم و پوشش محصولات مختلف استفاده شوند، اما هر کدام از آن ها مزیت‌ های خاصی را به دنبال دارند. چرم های مصنوعی پلی اورتان نرم تر، انعطاف پذیر تر و دارای تنفسی بیشتری هستند. از این رو از این محصولات برای تولید انواع لباس و اثاثیه و لوازم جانبی که با پوست تماس مستقیم دارد استفاده می شود. در مقایسه چرم های مصنوعی پلی اورتان  و چرم های مصنوعی پلی وینیل، چرم های پلی وینیل ظرافت کمتری دارند و قابلیت تنفس ندارند و از این ها معمولاً برای محصولات استفاده می‌ شود که نیاز به رطوبت دارند. استفاده از آن ها در جلد و شیرازه کتاب و در موارد خاص برای دستگاه‌ های الکترونیکی دیده می‌ شود.

ویژگی های منحصر به فرد چرم مصنوعی لمه

ویژگی های منحصر به فرد چرم مصنوعی لمهویژگی های منحصر به فرد چرم مصنوعی لمه ایران باعث شده است که استفاده های گسترده از این محصول در تولید انواع پوشاک و لوازم خانگی و لوازم پوششی شود.

چرم مصنوعی لمه در گروه چرم مصنوعی خوب و با کیفیت دسته بندی می شود. در ساختار این محصول از الیاف نرم پلی استر استفاده می شود. الیاف پلی استر در راستای استحکام بسیار زیادی که دارند از نرمی و لطافت خاصی برخور دارند و تقریباً دارای ساختاری هستند که ضد آب است و انعطاف پذیری و دوام زیادی را به همراه می آورد.

چرم مصنوعی لمه دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی است که آن را از چرم های طبیعی متمایز می سازد. در مقایسه انواع چرم مصنوعی و چرم طبیعی، چرم مصنوعی دارای برتری هایی نسبت به چرم طبیعی است. این برتری ها را می توان در موارد زیر دسته بندی کرد:

  • دارای صرفه اقتصادی بهتر: چرم مصنوعی از چرم طبیعی ارزان قیمت تر است.
  • دوام: چرم مصنوعی دارای طول عمر بیشتری نسبت به چرم طبیعی است و این خاصیت باعث می‌ شود که چرم مصنوعی در برابر خراش هایی که چرم طبیعی نمی تواند آن را تحمل کند، مقاومت بالایی از خود نشان دهد.
  • تعمیرات کم: مواد تولید شده با چرم مصنوعی معمولاً به کمک یک پارچه و آب گرم قابل تمیز شدن هستند. در صورتی که در تمیز سازی چرم های طبیعی نمی توان از این کار استفاده کرد زیرا آن ها رطوبت را در خود نگه می دارند. در راستای این موضوع چرم مصنوعی دچار پوسته پوسته شدن یا ترک خورده شدن نمی شود.
  • کیفیت طبیعی: چرم مصنوعی در طی فرایند های شیمیایی به کمک اصلاح دانه، رنگ و بافت بهبود پیدا می کند و  شکل ظاهری عالی و با کیفیت چرم طبیعی را از خود نشان می‌ دهد.
  • ظاهر با ثبات و مقاوم : چرم های مصنوعی دارای ساختاری هستند که به صورت یکنواخت دیده می شود.
  • مد روز:  چرم های مصنوعی قابلیت این را دارند که طرح ها و نمونه های مختلف روی آن ها چاپ شوند. در راستای این موضوع چرم های مصنوعی انواع متنوعی از بافت ها و الگو ها را به خود می گیرند.  از آن جایی که پوست چرم مصنوعی یک ماده مصنوعی است می توان رنگین کمان رنگ را در روی این محصول پیاده کرد و تنوعی از رنگ ها و طرح ها را به بازار ارائه داد.
  • آسان برای کار: چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی دارای برش و دوخت بهتری است و در زمان دوخت این محصول جای سوزن کمتر از چرم طبیعی جلب توجه می کند.

چگونه چرم مصنوعی لمه خوب را از بد تشخیص دهیم؟

چگونه چرم مصنوعی لمه خوب را از بد تشخیص دهیم؟

چگونه چرم مصنوعی لمه خوب را از بد تشخیص دهیم؟  همان طور که در مرحله قبلی اشاره شد در ساختار چرم مصنوعی لمه از الیاف پلی استر مختلف استفاده می‌ شود. در راستای این موضوع می‌توان فهمید که چرم مصنوعی لمه در بازار در نمونه‌ های مختلفی ظاهر می شود که تشخیص آن از روی جنس و کیفیت در وهله اول مشخص می شود.

چرم مصنوعی لمه با کیفیت به کمک بهترین الیاف پلی استر ساخته می شود. الیاف پلی استر از روی استحکام و ظرافتی که دارند قابل تشخیص هستند. از این رو در تشخیص چرم مصنوعی لمه با کیفیت در مرحله اول باید به لطافت و ظرافت آن توجه شود.

بزرگترین فروشگاه انواع چرم مصنوعی لمه در ایران

بزرگترین فروشگاه انواع چرم مصنوعی لمه در ایران

فروشگاه چرم مصنوعی لمه در ایران در راستای تنوع تولیدی این محصول،  نمونه های مختلفی از آن را به نمایش می گذارد. همان طور که در مبحث قبلی اشاره شد چرم مصنوعی لمه دارای ساختاری است که به راحتی مورد رنگ‌ آمیزی قرار می‌ گیرد. از این رو در بازار این محصول در تنوعی از رنگ ها دیده می شود. در راستای تنوع رنگی که در چرم مصنوعی لمه دیده می شود، می توان گام‌ های موثر و رو به جلو در صنعت مد بر داشت و در زمان طراحی انواع پوشاک و هم چنین در زمان طراحی مبلمان داخلی و تجاری آزادی بیشتری نسبت به طراحی دکوراسیون های مختلف پیدا کرد.

چرم مصنوعی لمه علاوه بر رنگرزی متنوعی که به خود می گیرد دارای ساختار نرم و لطیف است و امکان چاپ هرگونه الگو و بافت روی آن امکان پذیر است. از این رو تنوع این محصول از نظر طرح نیز در بازار چشم بسیاری از مصرف کننده ها را به خود جذب می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم مصنوعی ترمو با قیمت عالی

چرم ها محصولاتی هستند که به صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شوند، چرم های طبیعی دارای قیمت بالایی هستند، به همین دلیل تولید کنندگان مختلف، انواع گوناگونی از چرم ها

پاسخی بگذارید