دنا چرم
خانه / چرم مصنوعی / خریداران چرم مصنوعی مرغوب و مقاوم برای مبل

خریداران چرم مصنوعی مرغوب و مقاوم برای مبل

خریداران چرم مصنوعی مرغوب و مقاوم برای مبل در اکثر مواقع تولید کننده های مبل های چرمی هستند، مبل های چرمی دارای جنس های متفاوتی از چرم هستند که در ادامه با آن بیشتر آشنا می شویم.

به طور کلی چرم های استفاده شده برای تهیه مبل ها و صندلی ها به دو دسته کلی چرم های طبیعی و چرم های مصنوعی تقسیم می شوند کیفیت هر کدام از این چرم ها با توجه به جنس آنها درجه بندی می شود، طبیعتا هر چه جنس یک چرم بهتر باشد، کیفیت، دوام و قدرت ماندگاری آن چرم بیشتر خواهد بود.

قطعا هر چه کیفیت چرم استفاده شده در مبل ها بهتر و مرغوب تر باشد آن مبل هم بهتر می شود تا مدتهای طولانی برای شما دوام خواهد داشت، کیفیت یک چرم تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ان چرم دارد.

اگر چرم استفاده شده در مبل با کیفیت باشد، قیمت آن مبل هم افزایش می یابد.

خریداران چرم مصنوعی مرغوب و مقاوم برای مبل

مقاوم ترین چرم های مصنوعی برای ساخت مبل

مقاوم ترین چرم های مصنوعی برای ساخت مبلچرم های مصنوعی چرمی هستند که با دستگاه ها تولید می شوند و ساخته دستگاه ها اند.

این چرم ها دارای انواع های گوناگونی می باشند اما به طور کی شامل دو دسته اند که هر کدام از دین دسته ها زیر مجموعه های بسیار زیادی دارند.

جنس این چرم ها عمدتا وابسته به تولید کنند و دستگاه ها است هر چه مواد کیفی استفاده شده در چرم ها مرغوب تر باشد چرم هم مر غوب تر می شود.

همان طور که بیان شد این چرم ها دارای دو مجموعه اند که این مجموعه ها عبارت هستند از:

  • چرم های مصنوعی poly 
  • چرم های مصنوعی pvc

چرم های مصنوعی مجموعه اول یعنی چرم های poly دارای نرمی و لطافت زیادی هستند البته در عین حال علاوه بر نرمی ای که دارند بسیار مستحکم و مقاوم هم می باشند و قدرت محافظت از خود را دارند، انعطاف پذیری خوب یکی دیگر از ویژگی های مفید این چرم ها محسوب می گردد که در سلامت نگه داشتن آن بسیار موثر است.

ویژگی مهم تر این چرم قدرت لکه نپذیری آن می باشد، چرم های poly خیلی دیر لکه ای را به خود جذب می نمایند و درصورت جذب لکه هم، به راحتی می توانید با استفاده از یک دستمال مرطوب مناسب آن را پا نمایید.

چرم های poly شباهت فراوانی به چرم های بزی طبیعی دارند.

چرم های pvc مقاوم تر از چرم های poly هیتند و از استحکام بیشتر بر خوردار هستند البته همین ویژگی این چرم ها موجب گردیده که از نرمی و انعطاف پذیری کم تری بر خوردار باشد، البته لازم به ذکر است که بگوییم چرم های pvc دارای لطافت و انعطاف پذیری هستند اما نسبت به چرم های مصنوعی poly کمتر منعطف و لطیف می باشند.

این چرم هال به دلیل شباهت فراوانی که به چرم های طبیعی گاوی دارند در بین عموم مردم بسیار پر فروش هستند البته مقاومت این چرم ها هم بی تاثیر در فروش آن نبوده است.

طبق مطالب گفته شده فوق نتیجه میگیریم که مقاوم ترین چرم های مصنوعی برای ساخت مبل ها و صندلی ها چرم های pvc هستند، همانطور که بیان شد این چرم ها بسیار مستحکم هستند و از آنجا که مبل وسیله ای است که باید روی آن نشست نیاز به مقاومت و استحکام فراوانی دارد پس می توان گفت که این چرم در بین چرم های مصنوعی مناسب ترین چرم برای مبل می باشد.

البته نکته گفته شده فوق به معنی این نمی باشد که چرم های مصنوعی poly هیچ کاربردی در ساخت مبل ها ندارد، چرم های poly هم، برای مبل ها کارکرد دارند اما معمولا خیلی کم در ساخت مبل از آن استفاده می کنند، این چرم ها بیشتر در صنایع کفش، کیف و لوازمی که دارای ظرافت بیشتری هستند مورد استفاده قرار می گیرند.

پس چرم مصنوعی مبل باید چرم مصنوعی مقاومی باشد تا زود خراب نشود و دوام بیشتری داشته باشد.

ویژگی های چرم مصنوعی مرغوب کدام است؟

ویژگی های چرم مصنوعی مرغوب کدام است؟شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که چرم مصنوعی مرغوب کدام است؟ یا چه ویژگی هایی دارد؟

پاسخ سوال شما پیش ماست پس حتما با ما همراه باشید تا به جواب سوال خود دسترسی یابید.

خوب چند مورد از ویژگی های چرم مصنوعی مرغوب که شما باید در حین خرید این چرم و محصولان آن به آن توجه کنید عبارت هستند از:

  • اولا این چرم ها هر سه ویژگی نرمی، استحکام و انعطاف پذیری را همزمان با هم دارند یعنی چرمی هستند که هم محکم ان و هم نرم و منعطف هستند.
  • هزینه خرید این چرم ها معمولا کمی بیشتر از چرم های بی کیفیت است البته همیشه گرانی یک چرم به معنی مرغوب بودن آن چرم نیست، باید اول موارد فوق را در نظر بگیرید، اگر موارد فوق را دارا بود، گرانی آن به علت مرغوب بودنش می باشد.

مزایای استفاده از چرم مصنوعی نسبت به طبیعی چیست؟

مزایای استفاده از چرم مصنوعی نسبت به طبیعی چیست؟چرا همیشه توصیه می شود که از چرم مصنوعی هم استفاده کنید؟

یا به طور کل مزایای استفاده از چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی چیست؟

این مزایا که این دو چرم را از یک دیگر متمایز می کنند عبارت هستند از:

  1. چرم های مصنوعی به دلیل دستگاه ساخت بودن آن دارای طیف رنگی بسیار گسترده ای می باشند، و در رنگ بسیار متنوع هستند، حال آنکه چرم های طبیعی دارای رنگ های چندانی نیستند و معمولا رنگ بندی آنها در سه رنگ قهوه ای، مشکی و عسلی خلاصه می شوند.
  2. علاوه بر تنوع در رنگ چرم مصنوعی در طرح هم خیلی متنوع می باشد، ولی چرم طبیعی چون از طریق پوست حیوانات بدست می آید دارای طرح های زیادی نمی باشد.
  3. تنوع در رنگ، طرح، جنس چرم های مصنوعی موجب گردیده که این چرم در قیمت هم بسیار متنوع باشد، نکته مهم درباره این چرم ها این است که حتی گران ترین چرم های مصنوعی هم از چرم طبیعی ارزان تر هستند، به همین علت در بین عموم مردم خاطر خواه های فراوانی دارند.

لیست خریداران انواع چرم مصنوعی مقاوم

لیست خریداران انواع چرم مصنوعی مقاوملیست خریداران انواع چرم مصنوعی مقاوم از ایران توسط سایر کشور ها بسیار زیاد می باشد.

از آنجا که چرم مصنوعی در ایران دارای تولیدی های بسیار زیادی می باشند، می توانند نیاز های مردم در سراسر کشور را بر طرف کنند.

نکته حائز اهمیت درباره چرم های مصنوعی ایرانی مقاوم بودن آنها است این چرم ها حتی ضعیف ترینش دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند و طول عمر فراوانی دارند.

البته طول عمر یک چرم و محصولات چرمی بیشتر وابسته به نوع نگهداری شما است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09121343398
شماره ثابت: 02155960094
آدرس کانال: کلیک کنید
پست الکترونیکی: denacharm1354@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم مصنوعی ترمو با قیمت عالی

چرم ها محصولاتی هستند که به صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شوند، چرم های طبیعی دارای قیمت بالایی هستند، به همین دلیل تولید کنندگان مختلف، انواع گوناگونی از چرم ها

پاسخی بگذارید